Služby

Zahradní poradenství
a konzultace

Nechte si poradit do specialistů.
Lámete si hlavu nad tím, jak opticky zvětšit zahradu, jaké rostliny a stromy do ní zvolit, nebo jak si poradit s neforemným koutem, který prostor hyzdí? Od toho je tu náš tým ze Zahradnictví na Číhalce. Stačí, abyste nám sdělili vaše představy a my se na vaši zahradu přijedeme podívat osobně. Po domluvě s vámi vytvoříme projekt na míru ušitý vašim představám. V návaznosti na projekt vám připravíme i cenovou nabídku na realizaci. Naším cílem je vaše maximální spokojenost a úspora času.

Realizace zahrad

Zrealizujte s námi váš projekt.
Máte již vypracovaný projekt a hledáte někoho, kdo se postará o jeho realizaci? Jsme tu pro vás i v tomto případě. V rámci zahradní architektury jsme schopni realizovat kromě zahrad také zelené střechy, jezírka, výsadbu silničních stromořadí, alejových stromků i sadů. Žádná zakázka pro nás není překážkou. Námi realizované projekty najdete převážně v okresech Pelhřimov, Humpolec, Jindřichův Hradec, Jihlava, ale najdete je i v okolí Brna či Prahy. Tvoříme moderní zahrady pro váš spokojený život.

Údržba zahrad

Nechte nás se postarat o vaši zeleň.
Pravidelná a pečlivá údržba je klíčem k dokonalému vzhledu každé zahrady i parku. Úpravy zahrad provádíme především v okolí Pelhřimova, Horní Cerekve, Jihlavy, Kamenice nad Lipou, Humpolce, Počátků, ale i Pacova. Zajistíme prořezávání a kácení stromů, úpravu rostlin, mulčování, hnojení, vertikutaci trávníků, dosevy, střih živých plotů, terénní úpravy, stavbu zídek a jezírek, ale i ochranu stromů a pokládání travních koberců.

Materiál pro zahradní realizace

U nás najdete potřeby pro vaši zahradu.
Pro budování zahrady budete potřebovat rostliny, hnojiva, substráty, kameny na suché zídky, mulčovací kůru, postřiky, neviditelné obrubníky, materiál pro výsadbu stromů, jako jsou frézované kůly, juta, mulčovací plachetky, popruhy a fólie apod. Materiál pro zahradní realizace pro vás seženeme v té nejlepší kvalitě. K dodávce od nás samozřejmě dostanete i odbornou instruktáž.

Rostliny pěstujeme ve vlastní školce

Nechte s námi rozkvést vaši zahradu.
Převážnou část sortimentu pěstujeme ve volné půdě ve vyšší nadmořské výšce, díky čemuž jsou naše rostliny mnohem odolnější . Nabídku našich rostlin každou sezónu obměňujeme a doplňujeme o novinky. Přijeďte se podívat na rostliny těch nejhezčích barev, které lze v našich klimatických podmínkách vypěstovat.
Prodáváme roubované jehličnany (nejširší nabídka na Vysočině), listnaté keře, listnaté stromy, alejové stromy, trvalky, okrasné trávy, pnoucí rostliny, ovocné keře, ovocné stromy, jahody, skalničky, sadbu (zeleniny, bylinek, balkónových rostlin atd.), velké vzrostlé dřeviny ve velkoobjemových květináčích. Rostliny se mění i se změnou ročního období. Na objednávku jsme pro vás schopni zajistit i rostliny do zimní zahrady. S námi vaše zahrada rozkvete.
Pro rostliny a zahradní materiál k nám jezdí zákazníci z Pelhřimova, Horní Cerekve, Jihlavy, Jindřichova Hradce, Kamenice nad Lipou, Humpolce, Telče, Studené, Počátků, Třešti, Pacova i Dačic.
© 2024 Zahrada na Čihalce | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
menu